Doğa ve Kamp

Pandemi ve Doğaya Dönüş

Uzun zamandır hayatlarımızda ve dünyanın tüm kesiminde yaşanan değişimlerin covid-19 kaynaklı olduğunu biliyoruz. Yaşanan bu süreçte insanların en güven duyduğu alan evleriydi. Covid-19 ile birlikte evlerimizde geçen süreler arttı ve sosyal hayatımız oldukça sekteye uğradı.  Bu durum başlarda hepimizi zorlayıp kısıtlamalardan usanacak hale getirdiyse de sağlığımızı önemsemek durumunda olduğumuzu biliyorduk ve evde kalmayı böylece içselleştirmiş olduk. Uzun zaman sonra ve ülkenin genelinde aşılamalar yüksek oranlara geldikçe kısıtlamalarda esneklik sağlandı. Lakin artık bu değişim bizi kökten etkilemişti ve asıl değişim bu esnekliklerden sonra başladı. İnsanlar artık kalabalıktan  ve toplu sosyalleşme alanlardan son hızla kaçıyordu. Avm ler, kafeler, sinemalar hatta toplu taşımalar bile tercih listesinin en sonunda kalmıştı. Artık toplumun büyük bir çoğunluğu doğanın güvenli kucağına ve açık alanlara yüzünü dönmüştü. Tamda burada doğan bir soruna alternatif olma kararıyla yola çıktı Mowicamp.
İnsanların doğada olmasının evindeki konfordan eksik kalması anlamına gelmediğini, gününün büyük kısmını açık alanda geçirdiği için hem pratik hem konforlu bir alan yaratmayı hedefledik. Tüm bunların yanı sıra doğanın tüm renklerini tasarımlarımıza akıttık. Pandeminin yarattığı krizden sizi çekip böyle aldık.
Doğanın dört mevsimi,  rahatlığın en keyiflisi yanımızda,
Hayal gücümüz, istekleriniz yanımızda,
Pusulamız daima size dönük,
Patikalardan uzanıp Mowicamp’te buluştuk.
Ailemiz genişlerken gülümsemeyi unutmadan, her zaman yanımızda olduğunuzu bilerek sizler için tasarlamaya ve üretmeye devam edeceğiz !
DOĞAYLA KALIN…

Where Does It Come From?

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from au00a0Lorem Ipsumu00a0passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of u201cde Finibus Bonorum et Malorumu201d (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, u201cLorem ipsum dolor sit amet..u201d, comes from a line in section 1.10.32.

Why Do We Use It?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using u2018Content here, content hereu2019, making it look like readable English.

Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for u2018lorem ipsumu2019 will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Katalog

This will close in 0 seconds

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz ?
Merhaba,
Pandemi ve Doğaya Dönüş ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?