Ödeme ve Teslimat

MowiCamp’dan satın aldığınız ürünler, 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir, Sürat Kargo güvencesiyle, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.

www.mowicamp.com’da internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise Alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve Alıcı arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Gönderim sırasında Gönderen ismi olarak “PEK TMM PLASTİK ENJEKSİYON KALIPÇILIK SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ” görünecektir.

Katalog

This will close in 0 seconds

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz ?
Merhaba,
Ödeme ve Teslimat ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?