İade ve Değişim

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde; satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim/iade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen faturanın arka kısmına Değişim/İade talebinizi bildiren (Değişim yapmak istediğiniz ürünün adını belirtmeniz ve imzalı olması kaydıyla) bir not eklemeniz gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zamanki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır. Ürünün üzerine koli bandı yapıştırılarak veya herhangi bir yazı yazılarak deforme edilmemiş olmalıdır. Teslim alındığı şekilde gönderilmemiş ürünlerin değişim talebi kabul edilmeyecektir.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme etiketleri çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmemiş olmalıdır.

Değişim talep edeceğiniz ürünün stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için info@mowicamp.com e-posta adresinden veya 0 501 323 82 82 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya değişim olarak talep ettiğiniz ürünün stok karşılığı olmaması halinde tarafınız aranarak talebinize uygun yönlendirme gerçekleştirilecektir.

 

Adres: Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Megapol Tower Kat:9 Bayraklı/ İzmir/ TURKEY.

 

Katalog

This will close in 0 seconds

Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz ?
Merhaba,
İade ve Değişim ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?